top of page

O NÁS

UMĚLÁ INTELIGENCE O NÁS NAPSALA

Matous Jachym_edited_edited.jpg

Matouš Jáchym

Project Manager

Matouš se zajímá o nejnovější trendy v technologiích a elektronice. Díky tomu může nabídnout klientům a partnerům moderní řešení  odpovídající jejich potřebám a finančním možnostem. Vždy dbá především na profesionalitu a kvalitu odvedené práce a na silnou firemní kulturu založenou na férových vztazích s kolegy a obchodními partnery .

Veronika Kovrčová

Senior Project Manager HVAC

Verča začínala jako rozpočtová specialistka a postupně se přeorientovala z přípravy a naceňování zakázek do jejich realizace. Tady více uplatní své nadšení pro obor, skvělé komunikační a organizační schopnosti, nekompromisní přístup ke správnému technickému a ekonomicky efektivnímu provedení veškerých technologických dodávek. 
Jan Mikolas_edited.jpg

Jan Mikoláš

Senior Site Manager

Janova specializace a zároveň vášeň je slaboproudá elektronika a elektrotechnika. Zkušeného parda nic nezaskočí, umí navrhnout a oživit požární, zabezpečovací, přístupové a kamerové systémy a programovat automatizaci autonomního řízení osvětlení. Zodpovídá za kompletní zajištění stavby, dodávek a koordinaci slaboproudých systémů.

Lukas Barta_edited.jpg

Lukáš Bárta

Site Manager

Lukáš se vypracoval ze servisního technika a programátora PLC lisovacích strojů na stavbyvedoucího zodpovědného za realizaci kompletních silno i slaboproudých instalací v administrativních budovách. Své zapálení ještě rozšířil kvalifikací na revizního technika. O to víc teď dbá na bezpečnost a kvalitu provedených prací. 
bottom of page