top of page

NAŠE SLUŽBY

Poskytujeme  komplexní zajištění dodávek a zprovoznění silnoproudých i slaboproudých zařízení, vytápění, chlazení, vzduchotechniky a zdravotechniky.

ELEKTROINSTALACE SILNOPROUD

Návrh, realizace a servis silnoproudé instalace - zásuvkové, světelné a technologické obvody, výroba a zapojení rozvaděčů. Posouzení funkčnosti stávajícího zařízení, případné jeho revize, opravy a úpravy.

ELEKTROINSTALACE SLABOPROUD
slaboproud.png

Návrh, realizace a servis slaboproudé instalace strukturované kabeláže, požární signalizace a evakuační rozhlas (EPS a ERO), zabezpečovací a přístupové systémy včetně docházky (EZS, ACS), kamerové systémy (CCTV), smart instalace, audiovizuální technika a ozvučení (AV media).

VZDUCHOTECHNIKA

Dodávky a montáže vzduchotechnických a klimatizačních zařízení včetně rozvodů, izolací a koncových prvků. Optimalizace distribuce vzduchu včetně implementace MaR.

VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ

Chladivové a topné systémy pro administrativní, výrobní, skladové a obchodní budovy, serverovny a datová centra. Dodávka a montáže plynových kotelen, tepelných čerpadel, výměníkových stanic a decentrálních topných zdrojů.

ZDRAVOTECHNIKA

Nadzemní rozvody vody a kanalizace včetně dodávky a montáže sanitární keramiky a zařizovacích předmětů.

bottom of page