top of page

O NÁS

Team.jpg

UMĚLÁ INTELIGENCE O NÁS NAPSALA

Lucie Loudová

CEO

Lucka motivuje a vede tým k tomu, aby byla kvalitně odvedena práce
 v domluveném čase a v souladu se schválenými rozpočty projektů.
Její osobní nasazení, schopnost vést konstruktivní dialog a vyjednávací schopnosti jsou pro náš tým velkým hnacím motorem. Má zkušenosti s parametry krizového řízení, dokáže věcně a efektivně reagovat. 

Jakub Čížek

Design Leader

Kuba řídí tým architektů a dbá na vysokou kvalitu architektonických návrhů - od konceptu, přes přípravu schematických skic až k finálnímu designovému návrhu. Klientům umí naslouchat a následně s nimi diskutuje o koncepcích projektů. Efektivně komunikuje s inženýry a stavebními týmy.

vítěz soutěže kancelář roku 2022 Heureka!group

Ackee

Storyous

Scott & Weber

Daktela

Lindt

Stock

HP

Vít Ondruch

CFO

Vítek řídí a monitoruje finanční a kontrolní systémy. Má mnoho zkušeností s financováním jednotlivých projektů. Je pravou rukou CEO Lucky a je zodpovědný za reporting a finanční procesy celé naší společnosti. 

Dragutin Stanković

Architect

Dragutin je architekt, co se rád zaměřuje nejen na estetiku, ale zajímá se i o technické provedení. Důraz klade na funkčnost jednotlivých prostor a jejich praktické využití. Posledních pět let pracuje jako architekt/BIM inženýr a díky tomu má mnoho zkušeností jak s navrhováním a modelováním, tak i projektováním a koordinací jednotlivých profesí.

Amit

Altman group

Caroline Dew

Architect & Sustainability

Caroline přináší do týmu 5 let zkušeností z Londýna, kde pracovala na projektech pro mezinárodní klienty. Její láska k přírodě a naší planetě motivuje její zájem o udržitelný a inkluzivní design. Při navrhování se vždy zaměřuje na pečlivé porozumění potřebám  každého klienta a zároveň do procesu implementuje znalosti z oblasti well a udržitelnosti. 

Zuzana Hájek Holá

Architect

Zuzka se specializuje na test-fitting a space planning. Při navrhování prostor řeší především praktičnost a hlavně příjemný pocit uživatelů. Je velmi empatická a umí velice dobře naslouchat klientům, aby porozuměla jejich požadavkům. Umí také pracovat s psychologií barev a jejich vlivem v rámci interiérového designu.

Wargaming

Stock

Michal Novák

Design & Furniture Manager

Michal má na starosti vše co se týká nábytku. Své zkušenosti v oblasti výroby nábytku a tvorby technických výkresů využívá k precizní realizaci návrhů produktů, s cílem co nejvěrněji zachovat původní koncept. Věnuje se také designu atypického nábytku s ohledem na konstrukční provedení, což zajišťuje harmonické propojení estetiky a funkčnosti finálního produktu.
Pepa_edited.jpg

Josef Raboch

Project Director SPM

Pepa má za sebou letité zkušenosti řízení velkých i menších butikových developerských projektů, jeho vášní jsou projekty rezidenční. Jen tak něco ho nerozhodí a výzvám se staví čelem připraven zdolat veškeré nastražené překážky. 

Jiří Jerman

Head of PM & CM

Jirka je stavební a projektový manažer, co dokáže stanovit priority a pracovat pod tlakem. I tak si umí zachovat optimismus a klid. Má velmi dobré komunikační schopnosti a je týmovým hráčem. Baví ho vyhledávat nové alternativní řešení spolu s našimi stávajícími i novými dodavateli. 

vítěz soutěže kancelář roku 2022 Heureka!group

Ackee

Storyous

Solitaire - Generali real estate

Altman group

Jakub Čupec

Senior Project & Construction Manager

Jakub dohlíží na všechny části projektu tak, aby bylo vše bezpečně a kvalitně zrealizováno. Vždy dbá na dodržení termínu realizace, úroveň kvality a provedení.
Jeho bohaté zkušenosti v rámci interiérové vestavby například z oblasti hospitality zaručují kvalitní provedení projektů.

Daktela

Act Lab

Stanislav Staněk

Autorizovaný inženýr pro pozemní stavby

Stanislav má na starosti správné zkreslení projektové dokumentace. Koordinuje jednotlivé profese. Je zodpovědný za dokumentaci skutečného provedení a zařizuje pro klienty potřebná povolení.

Solitaire - Generali real estate

Stock

Altman group

Act Lab

bottom of page