top of page

O NÁS

UnlimitDB.jpg

UMĚLÁ INTELIGENCE O NÁS NAPSALA

Lucie Loudová

Managing Director

Lucka motivuje a vede tým k tomu, aby byla kvalitně odvedena práce
 v domluveném čase a v souladu se schválenými rozpočty projektů.
Její osobní nasazení, schopnost vést konstruktivní dialog a vyjednávací schopnosti jsou pro náš tým velkým hnacím motorem. Má zkušenosti s parametry krizového řízení, a tak dokáže věcně a efektivně reagovat. 

Jakub Čížek

Design Leader

Kuba řídí tým architektů a dbá na vysokou kvalitu architektonických návrhů - od konceptu, přes přípravu schematických skic až k finálnímu designovému návrhu. Klientům umí naslouchat a následně s nimi diskutuje o koncepcích projektů. Efektivně komunikuje s inženýry a stavebními týmy.

vítěz soutěže kancelář roku 2022 Heureka!group

Ackee

Storyous

Scott & Weber

Daktela

Lindt

Stock

HP

Jiří Jerman

Head of PM & CM

Jirka je stavební a projektový manažer, co dokáže stanovit priority a pracovat pod tlakem. I tak si umí zachovat optimismus a klid. Má velmi dobré komunikační schopnosti a je týmovým hráčem. Baví ho vyhledávat nové alternativní řešení spolu s našimi stávajícími i novými dodavateli. 

vítěz soutěže kancelář roku 2022 Heureka!group

Ackee

Storyous

Solitaire - Generali real estate

Altman group

Vít Ondruch

CFO

Vítek řídí a monitoruje finanční a kontrolní systémy. Má mnoho zkušeností s financováním jednotlivých projektů. Je pravou rukou CEO Lucky a je zodpovědný za reporting a finanční procesy celé naší společnosti. 
Drag_edited.jpg

Dragutin Stanković

Architect

Dragutin je architekt, co se rád zaměřuje nejen na estetiku, ale zajímá se i o technické provedení. Důraz klade na funkčnost jednotlivých prostor a jejich praktické využití. Posledních pět let pracuje jako architekt/BIM inženýr a díky tomu má mnoho zkušeností jak s navrhováním a modelováním, tak i projektováním a koordinací jednotlivých profesí.

Amit

Altman group

Kaja.jpg

Caroline Dew

Architect & Sustainability

Caroline přináší do týmu 5 let zkušeností z Londýna, kde pracovala na projektech pro mezinárodní klienty. Její láska k přírodě a naší planetě motivuje její zájem o udržitelný a inkluzivní design. Při navrhování se vždy zaměřuje na pečlivé porozumění potřebám  každého klienta a zároveň do procesu implementuje znalosti z oblasti well a udržitelnosti. 
Zuzi_edited.jpg

Zuzana Hájek Holá

Senior Architect

Zuzka se specializuje na test-fitting a space planning. Při navrhování prostor řeší především praktičnost a hlavně příjemný pocit uživatelů. Je velmi empatická a umí velice dobře naslouchat klientům, aby porozuměla jejich požadavkům. Umí pracovat s psychologií barev a jejich vlivem v rámci interiérového designu.

Wargaming

Stock

Ivanka.jpg

Ivana Ludvíková

Senior Architect

Ivanka je zkušená architektka s dlouholetou praxí, zejména v oblasti interiérového designu. Možnost spolupracovat na televizním pořadu o proměnách interiéru jí přinesla bohaté zkušenosti v oblasti prezentace a realizace interiérových projektů ve veřejném médiu, jakož i schopnost pracovat pod tlakem a efektivně komunikovat.

vítěz soutěže kancelář roku 2022 Scott.Weber

vítěz soutěže kancelář roku 2021 Socialsharks

KPMG Brno

Solitaire - Generali Real Estate

Honza.jpg

Jan Brůha

Architect & Project Manager

Honza má otevřenou a zároveň dobrodružnou povahu, jeho hlavním zaměřením je plánování, vývoj a realizace architektonických návrhů. Jeho schopnost přinášet kreativní řešení podložená technickým detailem přispívá k jedinečnosti našeho týmu.
Ivca.jpg

Ivana Kohoutová

Senior Project Manager

Ivana se během své pracovní kariéry věnovala především nastavování standardizace procesů v řízení projektů, obzvláště v oblasti přípravných, ale i realizačních fázích stavebních projektů, a při jednání s dodavateli. Pro ni to není jen práce, ale také příležitost najít radost a naplnění v každodenních výzvách.
Cesar.jpg

Cesar Ruiz Castillo

Project Manager

Cesar má globální rozhled a bohaté zkušenosti ze zahraničí. Nejvíce pracovních zkušeností získal během svého působení u přední australské stavební společnosti, kde odborně dohlížel na rekonstrukci nemocničního areálu. Má schopnosti vedení týmu a zvládnutí různých projektových povinností.

Jakub Čupec

Senior Project & Construction Manager

Jakub dohlíží na všechny části projektu tak, aby bylo vše bezpečně a kvalitně zrealizováno. Vždy dbá na dodržení termínu realizace, úroveň kvality a provedení.
Jeho bohaté zkušenosti v rámci interiérové vestavby například z oblasti hospitality zaručují kvalitní provedení projektů.

Daktela

Act Lab

Pepa.jpg

Josef Raboch

Project Director SPM

Pepa má za sebou letité zkušenosti řízení velkých i menších butikových developerských projektů, jeho vášní jsou projekty rezidenční. Jen tak něco ho nerozhodí a výzvám se staví čelem připraven zdolat veškeré nastražené překážky. 
Michal_edited.jpg

Michal Bocek

Cost Manager

Michal je neocenitelným členem našeho týmu jako cost manager s bohatou praxí v oblasti rozpočtování a realizace staveb. Jeho důkladnost a pečlivost jsou zárukou přesných a reálných rozpočtů, které přispívají k úspěchu každého projektu. S jeho znalostmi a zkušenostmi z praxe dokážeme plánovat a realizovat stavební projekty efektivně a s minimem rizika. Michalova schopnost sestavit rozpočty na míru je klíčová pro naši úspěšnou spolupráci.
Tomas.jpg

Tomáš Koňak

Engineer

Tom je mladý profesionál s vynikajícími zkušenostmi, které získal ihned po ukončení školy. Vyniká svou schopností pracovat s náročnými projekty a detailní dokumentací. Své znalosti stavební dokumentace a pracovní dovednosti v programu Revit uplatňuje s precizností a pečlivostí. Úspěšně tak zvládá plnit různorodé úkoly v oblasti designu a projektového řízení.
Marian.jpg

Marián Kolbaský

Engineer

Marián má bohaté zkušenosti s přípravou dokumentace ve všech fázích, zaměřené na novostavby i rekonstrukce v památkově chráněných zónách. Jeho práce se vyznačuje smyslem pro design a estetiku, přičemž vždy klade velký důraz na detail a kvalitu provedení.
Verca.jpg

Veronika Vorlová

Engineer

Veronika se během své praxe naučila vnímat stavby jako komplexní zařízení, která při minimální spotřebě energie zajišťují maximální komfort uživatelům. Zaměřuje se na harmonizaci technologií a stavebních konstrukcí, aby objekty fungovaly efektivně jako celek. Sleduje nejnovější trendy a inovace v této oblasti, což jí umožňuje neustále zlepšovat své odborné znalosti a přinášet moderní řešení do praxe.
Anicka.jpg

Anna Hylská

Finance Manager

Anička svou profesní kariéru věnuje oblasti finančního řízení a koordinaci projektů již více než 7 let. Práce má pro ni smysl, když se podaří dosáhnout požadovaných výsledků za pomoci týmové spolupráce a otevřenosti k novým postupům. Anička velmi dbá na pořádek a ráda řeší věci do detailu, což se odráží i v jejím pracovním přístupu.
Tana.jpg

Tatiana Strnadlová

Office & Sales Manager

Táni bohatá praxe v oblasti office a provozního managementu firem různých velikostí jí poskytla hluboké znalosti a zkušenosti se segmentem kancelářských prostor. Už od mládí projevuje vášeň pro oblast architektury a designu, což ji vede k neustálému zkoumání a objevování nových trendů a inspirací. Táňa má velkou radost ze smysluplné práce, za kterou jsou vidět konkrétní výsledky a nejradši pracuje v týmu.
Matous.jpg

Matouš Jáchym

Project Manager

Matouš se zajímá o nejnovější trendy v technologiích a elektronice. Díky tomu může nabídnout klientům a partnerům moderní řešení  odpovídající jejich potřebám a finančním možnostem. Vždy dbá především na profesionalitu a kvalitu odvedené práce a na silnou firemní kulturu založenou na férových vztazích s kolegy a obchodními partnery .
Vlastimil Sedy_edited.jpg

Vlastimil Šedý

Senior Project Manager Electro

Vlasta je vynikající odborník v oblasti silnoproudých a slaboproudých systémů s téměř 20 lety zkušeností. Jeho práce spočívá v komplexním řízení a realizaci zakázek. S úsměvem vede tým vedoucích stavby a elektrotechniků, vždy dbá na dodržování projektové dokumentace a pečlivě sleduje kvalitu, náklady a termíny.
Jan Mikolas_edited.jpg

Jan Mikoláš

Senior Site Manager

Janova specializace a zároveň vášeň je slaboproudá elektronika a elektrotechnika. Zkušeného parda nic nezaskočí, umí navrhnout a oživit požární, zabezpečovací, přístupové a kamerové systémy a programovat automatizaci autonomního řízení osvětlení. Zodpovídá za kompletní zajištění stavby, dodávek a koordinaci slaboproudých systémů.
Michal.jpg

Michal Zatloukal

Cost Manager Electro - TZB

Michal je náš nepostradatelný zkušený Cost Manager, který se zaměřuje na oblast IT a elektro. Je nenahraditelný při komplexním cost managementu zakázek, při tvorbě a sledování rozpočtu. Má také široké spektrum zkušeností v přípravných činnostech a při tvorbě dokumentace v pre-realizační fázi. Jeho přátelský a efektivní přístup je důležitý v jednáních s investory a dodavateli, kde přináší cenné návrhy řešení.
Lukas_edited.jpg

Lukáš Bárta

Site Manager

Lukáš se vypracoval ze servisního technika a programátora PLC lisovacích strojů na stavbyvedoucího zodpovědného za realizaci kompletních silno i slaboproudých instalací v administrativních budovách. Své zapálení ještě rozšířil kvalifikací na revizního technika. O to víc teď dbá na bezpečnost a kvalitu provedených prací. 
bottom of page