top of page

O NÁS

UMĚLÁ INTELIGENCE O NÁS NAPSALA

Lucie Loudová

CEO

Lucka motivuje a vede tým k tomu, aby byla kvalitně odvedena práce
 v domluveném čase a v souladu se schválenými rozpočty projektů.
Její osobní nasazení, schopnost vést konstruktivní dialog a vyjednávací schopnosti jsou pro náš tým velkým hnacím motorem. Má zkušenosti s parametry krizového řízení, dokáže věcně a efektivně reagovat. 

Jakub Čížek

Design Leader

Kuba řídí tým architektů a dbá na vysokou kvalitu architektonických návrhů - od konceptu, přes přípravu schematických skic až k finálnímu designovému návrhu. Klientům umí naslouchat a následně s nimi diskutuje o koncepcích projektů. Efektivně komunikuje s inženýry a stavebními týmy.

vítěz soutěže kancelář roku 2022 Heureka!group

Ackee

Storyous

Scott & Weber

Daktela

Lindt

Stock

HP

Jiří Jerman

Head of PM & CM

Jirka je stavební a projektový manažer, co dokáže stanovit priority a pracovat pod tlakem. I tak si umí zachovat optimismus a klid. Má velmi dobré komunikační schopnosti a je týmovým hráčem. Baví ho vyhledávat nové alternativní řešení spolu s našimi stávajícími i novými dodavateli. 

vítěz soutěže kancelář roku 2022 Heureka!group

Ackee

Storyous

Solitaire - Generali real estate

Altman group

Vít Ondruch

CFO

Vítek řídí a monitoruje finanční a kontrolní systémy. Má mnoho zkušeností s financováním jednotlivých projektů. Je pravou rukou CEO Lucky a je zodpovědný za reporting a finanční procesy celé naší společnosti. 

Dragutin Stanković

Architect

Dragutin je architekt, co se rád zaměřuje nejen na estetiku, ale zajímá se i o technické provedení. Důraz klade na funkčnost jednotlivých prostor a jejich praktické využití. Posledních pět let pracuje jako architekt/BIM inženýr a díky tomu má mnoho zkušeností jak s navrhováním a modelováním, tak i projektováním a koordinací jednotlivých profesí.

Amit

Altman group

Caroline Dew

Architect & Sustainability

Caroline přináší do týmu 5 let zkušeností z Londýna, kde pracovala na projektech pro mezinárodní klienty. Její láska k přírodě a naší planetě motivuje její zájem o udržitelný a inkluzivní design. Při navrhování se vždy zaměřuje na pečlivé porozumění potřebám  každého klienta a zároveň do procesu implementuje znalosti z oblasti well a udržitelnosti. 

Zuzana Hájek Holá

Senior Architect

Zuzka se specializuje na test-fitting a space planning. Při navrhování prostor řeší především praktičnost a hlavně příjemný pocit uživatelů. Je velmi empatická a umí velice dobře naslouchat klientům, aby porozuměla jejich požadavkům. Umí pracovat s psychologií barev a jejich vlivem v rámci interiérového designu.

Wargaming

Stock

Ivana Ludvíková

Senior Architect

Iva má mnohaleté zkušenosti v oblasti architektury a grafického designu....
Jan Bruha_edited.jpg

Jan Brůha

Architect & Project Manager

Honza má otevřenou a zároveň dobrodružnou povahu, jeho hlavním zaměřením je plánování, vývoj a realizace architektonických návrhů. Jeho schopnost přinášet kreativní řešení podložená technickým detailem přispívá k jedinečnosti našeho týmu.
Ivana Kohoutova_edited.jpg

Ivana Kohoutová

Senior Project Manager

Ivana se během své pracovní kariéry věnovala především nastavování standardizace procesů v řízení projektů, obzvláště v oblasti přípravných, ale i realizačních fázích stavebních projektů, a při jednání s dodavateli. Pro ni to není jen práce, ale také příležitost najít radost a naplnění v každodenních výzvách.
Cesar Castillo_edited.jpg

Cesar Ruiz Castillo

Project Manager

Cesar má globální rozhled a bohaté zkušenosti ze zahraničí. Nejvíce pracovních zkušeností získal během svého působení u přední australské stavební společnosti, kde odborně dohlížel na rekonstrukci nemocničního areálu. Má schopnosti vedení týmu a zvládnutí různých projektových povinností.

Jakub Čupec

Senior Project & Construction Manager

Jakub dohlíží na všechny části projektu tak, aby bylo vše bezpečně a kvalitně zrealizováno. Vždy dbá na dodržení termínu realizace, úroveň kvality a provedení.
Jeho bohaté zkušenosti v rámci interiérové vestavby například z oblasti hospitality zaručují kvalitní provedení projektů.

Daktela

Act Lab

Pepa_edited.jpg

Josef Raboch

Project Director SPM

Pepa má za sebou letité zkušenosti řízení velkých i menších butikových developerských projektů, jeho vášní jsou projekty rezidenční. Jen tak něco ho nerozhodí a výzvám se staví čelem připraven zdolat veškeré nastražené překážky. 

Michal Bocek

Cost Manager

Michal....
Tomas Konak_edited.jpg

Tomáš Koňak

Engineer

Tom je mladý profesionál s vynikajícími zkušenostmi, které získal ihned po ukončení školy. Vyniká svou schopností pracovat s náročnými projekty a detailní dokumentací. Své znalosti stavební dokumentace a pracovní dovednosti v programu Revit uplatňuje s precizností a pečlivostí. Úspěšně tak zvládá plnit různorodé úkoly v oblasti designu a projektového řízení.

Marián Kolbaský

Engineer

Marián...

Veronika Vorlová

Engineer

Verča...

Anna Hylská

Finance Manager

Anička...
Tomas Konak_edited.jpg

Tatiana Strnadlová

Office & Sales Manager

Táňa...
bottom of page